PVC Jumtu Hidroizolācijas

 ECOPLAST V-GR – membrānas stiprību nodrošina stikla šķiedras audums, ar paaugstinātu izturību pret caurduršanu un asu priekšmetu iedarbību, kas nepieciešama balasta un apgriezto jumtu ierīkošanai. Papildu aizsardzība arī pret mikroorganismu bioloģisko iedarbību. 
     LOGICROOF V-SR –    specializēta, nearmēta/nepastiprināta, īpaši elastīga membrāna. Izmanto, lai pastiprinātu jumta segumu izturību stūros, pieslēgu-mos caurulēm, iekārtu balstiem  un citiem. Viegli izstiepjama pēc apstrādes ar karstu gaisu. 
     LOGICROOF V-RP ARCTIC   īpaši izstrādāts aukstiem reģioniem, saglabā elas-tību ļoti zemās temperatūrās. Tādējādi LOGICROOF V-RP ARCTIC jumta mem-brānas iespējams uzstādīt, pat ja āra temperatūra ir līdz mīnus 25°C.                 LOGICROOF un ECOPLAST ar flīsa pamatni no laminēta ģeotekstila – mem-brāna paredzēta lietošanai līmējamās PVC jumtu sistēmās. Ģeotekstils ir gan atdalošais slānis, gan virsma līmes uzklāšanai. Ruļļa mala ir bez flīsa klājuma, lai klājumu malas būtu iespējams sakausēt ar karstā gaisa palīdzību. 

PVC LogicRoof instrukcija LV_Страница_00
PVC LogicRoof instrukcija LV_Страница_02
PVC LogicRoof instrukcija LV_Страница_01
PVC LogicRoof instrukcija LV_Страница_01
PVC LogicRoof instrukcija LV_Страница_01